тел.: (057) 764-01-71

Интернет-магазин книжной и сувенирной продукции


Каталог » Фотоальбомы » «Шляхами Великого Кобзаря». Атлас (фотоальбом)

«Шляхами Великого Кобзаря». Атлас (фотоальбом)


«Шляхами Великого Кобзаря». Атлас (фотоальбом)Увеличить нет в наличии

290,0 .грн +доставка


Описание:


Новий яскравий фотоальбом атлас «Шляхами Великого Кобзаря».


   Атлас «Шляхами Великого Кобзаря» присвячений 200-річчю з дня народження Т. Г. Шевченка. Це ілюстроване науково-популярне картографічне видання, що на 88 сторінках містить біографію Тараса Григоровича Шевченка – геніального поета і художника, творча спадщина якого увійшла до скарбниці найцінніших надбань світової культури.
   Фотоальбом складається з 6 розділів, кожен з яких в хронологічному порядку висвітлює певний період життя Кобзаря. Хронологія подій в атласі подається за старим стилем.
   Докладно, із залученням нових даних, висвітлено дитячі та юнацькі роки поета, перші роки його перебування в Петербурзі, подорожі Україною, перебування в Орській фортеці й Оренбурзі, участь в Аральській описовій експедиції, службу в Новопетровському укріпленні, третю подорож Україною, останні роки життя. Тексти розкривають людські й творчі контакти митця з прогресивними діячами культури, їхній вплив на творчість поета й художника. Подано відомості про багатьох осіб з оточення Т. Г. Шевченка; широко представлені репродукції його малярських творів
   Шостий розділ книги присвячений вшануванню пам'яті Тараса Шевченка.
   На картах показані села, містечка і міста, якими мандрував Великий Кобзар, місця перебування поета у засланні, у Санкт-Петербурзі, Києві та Москві. Окремі карти демонструють місця, де зберігається спадщина поета та пам’ятні об'єкти.
   Фотоальбом атлас «Шляхами Великого Кобзаря» підготовлений з використанням матеріалів заповідників та музеїв Т. Г. Шевченка в Україні та в інших державах.

   Сторiнки альбома у PDF-форматi:

фотоальбом Шляхами Кобзаря

Дорогами Кобзаря

фотоальбом, посвященный Тарасу Шевченко

Редактори: Л.М. Веклич, І.В. Копилова, Н.О. Крижова

К: ДНВП "Картографія", 2014. - 88 с.: іл., мова: українська; формат атласу 24 х 32,3 см., обкладинка тверда + суперобкладинка, бумага ламінована, ISBN 978-617-670-369-3
 


Отзывы:Ваш отзыв может быть первым.


Написать отзыв


Интернет-магазин «Все про Харків»

предлагает Вам большой выбор сувениров, открыток, карт, путеводителей, фотоальбомов, книг по истории и культуре. Помимо широкого спектра книжной продукции о Харькове и области, издательство «Золотые страницы» презентует раздел «Фармация».

Тел.: (057) 764-01-71


Корзина

Корзина пуста.   

Вход

E-Mail:
Пароль:
arrow  Регистрация
arrow  Забыли пароль?

Рассылка

Рассылка новостей магазина/анонсов изданий.


© ShopOS 2019
Скрипты
интернет-магазина