тел.: +38-067-577-38-99

Интернет-магазин книжной и сувенирной продукции


Каталог » Военное дело. Спецслужбы. ВС Украины » Військова психологічна підготовка та реабілітація

Військова психологічна підготовка та реабілітація


Військова психологічна підготовка та реабілітаціяУвеличить есть в наличии

370,0 .грн +доставка


Описание:


        Увага! При замовленні від 10 шт. — знижка 10%

 

Психологічне забезпечення службової діяльності є складовою частиною морально-психологічного забезпечення та представляє собою комплекс безперервно здійснюваних заходів щодо формування, зміцнення і розвитку у військовослужбовців психологічних якостей, що забезпечують їх високу психологічну стійкість і готовність виконувати службові завдання в будь-яких умовах обстановки.

 

Метою психологічного забезпечення є вироблення в особового складу здатності переносити великі нервові навантаження і зберігати боєздатність в обстановці сильних психотравмуючих чинників. Це досягається формуванням психологічної готовності військовослужбовців до успішного виконання службових завдань; прогнозуванням і оцінкою морально-психологічної обстановки у військових колективах; формуванням психологічної стійкості військовослужбовців до впливу психотравмуючих чинників служби; наданням психологічної допомоги військовослужбовцям; оцінкою і прогнозуванням професійної придатності та раціональним розміщенням особового складу за підрозділами і прикордонним нарядам.

 

Основними напрямками роботи посадових осіб за рішенням цих завдань є:

 

  • психологічна підготовка військовослужбовців,

  • психологічний супровід службової діяльності,

  • психологічна допомога і реабілітація військовослужбовців.

 

Психологічна підготовка полягає в багаторазової тренуванні службових дій у напружених ситуаціях, в обстановці небезпеки і невизначеності, в результаті чого у військовослужбовців зникає стан психологічної напруженості, що гнітюче діє на психіку. 


К.: видавець Олег Філюк, 2015. — 496 с.; формат 60х84/8 (145х200 мм), м’яка обкладинка, офсетний папір, мова — укр., ISBN 978-617-7122-67-7


Отзывы:Ваш отзыв может быть первым.


Написать отзыв


Интернет-магазин «Все про Харків»

предлагает Вам большой выбор сувениров, открыток, карт, путеводителей, фотоальбомов, книг по истории и культуре. Помимо широкого спектра книжной продукции о Харькове и области, издательство «Золотые страницы» презентует раздел «Фармация».

Тел.: (057) 764-01-71


Корзина

Корзина пуста.   

Вход

E-Mail:
Пароль:
arrow  Регистрация
arrow  Забыли пароль?

Рассылка

Рассылка новостей магазина/анонсов изданий.


© ShopOS 2020
Скрипты
интернет-магазина