Shopping Cart

Інтернет-магазин книжкової та сувенірної продукції

г. Харьков, ул. Маршала Бажанова, 28
 • Українська
 • Русский
 • Про нас

  Ми раді вітати вас в інтернет-магазині книжкової та сувенірної продукції!

  Торгова марка «Все про  Харків» пропонує широкий вибір книг і сувенірів про Харків та область. Під цією торговою маркою вийшли друком презентаційні фотоальбоми «Знайома та незнайома Харківщина» (два видання; унікальні фото маловідомих та знакових для нашого краю місць) та «Харків» (кілька перевидань; ілюстровані оригінальними авторськими роботами відомих фотохудожників), а також путівники: «Харків» (три видання); «Харківщина. Чотири дивовижних маршрута» (два видання); «Харків: короткий путівник» і «Kharkov: Guide» (три видання англійською мовою).

  Ми впевнені, що ці книги допоможуть вам здійснити захоплюючу подорож першою столицею, ознайомитися з визначними місцями, пам’ятниками, пам’ятками архітектури, історії, природи, розташованими на території міста та області. Усі ці чудові книги вийшли у видавництві «Золоті сторінки».

  Крім цього, інтернет-магазин «Все про Харків» пропонує своїм покупцям й іншу літературу, а саме: путівники для любителів активного відпочинку, видання про історію Харкова і Слобожанщини, художню літературу харківських авторів, навчальну літературу, сувенірну продукцію та багато іншого.

  Про нас