тел.: +38-067-577-38-99

Интернет-магазин книжной и сувенирной продукции


Каталог » Разное » Чисельні та експериментальні методи раціонального проектування та зведення конструктивних систем. В.М. Бабаєв, С.О. Бугаєвський, С.М. Євель, І.Д. Євзеров, А.І. Лантух-Лященко, В.В. Шеветовський, О.В. Шимановський, В.С. Шмуклер

Чисельні та експериментальні методи раціонального проектування та зведення конструктивних систем. В.М. Бабаєв, С.О. Бугаєвський, С.М. Євель, І.Д. Євзеров, А.І. Лантух-Лященко, В.В. Шеветовський, О.В. Шимановський, В.С. Шмуклер


Чисельні та експериментальні методи раціонального проектування та зведення конструктивних систем. В.М. Бабаєв, С.О. Бугаєвський, С.М. Євель, І.Д. Євзеров, А.І. Лантух-Лященко, В.В. Шеветовський, О.В. Шимановський, В.С. ШмуклерУвеличить есть в наличии

330,0 .грн +доставка


Описание:


      Монографія присвячена проблемі розрахунку та проектування, а також технологіям зведення конструктивних систем, що мають раціональні параметри. В основі запропонованого підходу формування позначених систем лежить логіко-обчислювальна компіляційна методологія, що фундована енергетичними принципами й скінченно-елементним моделюванням (МСЕ). У зв’язку з цим, у книзі вперше обїєднано викладання задач статики, динаміки, стійкості, методів їх вирішення з доказами теорем про збіжність МСЕ.

     Приведено описання теоретично обгрунтованих скінченних елементів для стержнів, пластин і тривимірної задачі. Також вперше представлені методи обчислювання щільності енергії деформації для запропонованних скінченних елементів. Приведені результатиє теоретичною основою відомого промислового програмного комплексу, призначенного для вирішення задач разрахунку конструкцій.
     Авторами визначено процедури і прийоми адаптації нових енергетичних принципів раціоналізації конструкцій, методи вирішення багатоекстремальних конструкторсько-технологічних завдань, методи розв'язання багатокритеріальних задач проектування конструкцій.

      Створено наукові основи фундаментальних рівнянь напружено-деформованого стану елементів будівельних конструкцій у функції часу, новітні моделі оцінювання залишкового ресурсу будівельних конструкцій, що експлуатуються, та закономірностей деградації залізобетону в елементах будівельних конструкцій.

     Сформовано базові концептуальні засади методу прямого проектування, який дозволяє побудувати енергетичний портрет конструкції. Запропоновано практичні моделі прогнозування життєвого циклу залізобетонних елементів будівельних конструкцій, нові фундаментальні моделі механіки деформованого твердого тіла та методи натурних випробувань конструкцій на силові і температурні впливи.

    Реалізовано нові технології виробництва самоущільненого бетону з високим рівнем розтічності та технології безопалубкового формування монолітних залізобетонних пустотілих елементів, що базуються на торкрет-бетонуванні. Впроваджено нові системи полегшених конструкцій зі збірного і монолітного залізобетону та сталезалізобетону і технології їх зведення, вантові великопрогонові системи покриттів, мостів, переходів через природні і штучні перешкоди.

    Значна частина монографії містить описання особливостей конструювання та технології створення нових конструктивних систем (залізобетонних, сталезалізобетонних, висячих, вантових), що розроблені на основі презентованих методів.
     Книга призначена для інженерів та наукових працівників, які займаються проблемами проектування і зведення будівельних конструкцій; вона може бути корисна також викладачам і студентам
будівельних спеціальностей.

К.: Сталь. — 2017 — 404 с. (кольорові фото, таблиці). Формат 70х100/16, офсетний папір, тверда обкладинка, ISBN 978-617-676-134-1


СОДЕРЖАНИЕ:

Содержание 1 Содержание 2 Содержание 3 Содержание 4Содержание 5

СТРАНИЦЫ КНИГИ:

Разворот 1 Разворот 2 Разворот 3 Разворот 4Отзывы:Ваш отзыв может быть первым.


Написать отзыв


Интернет-магазин «Все про Харків»

предлагает Вам большой выбор сувениров, открыток, карт, путеводителей, фотоальбомов, книг по истории и культуре. Помимо широкого спектра книжной продукции о Харькове и области, издательство «Золотые страницы» презентует раздел «Фармация».

Тел.: +38-067-577-38-99


Корзина

Корзина пуста.   

Вход

E-Mail:
Пароль:
arrow  Регистрация
arrow  Забыли пароль?

Рассылка

Рассылка новостей магазина/анонсов изданий.


© ShopOS 2020
Скрипты
интернет-магазина