Shopping Cart

Интернет-магазин книжной и сувенирной продукции

г. Харьков, ул. Маршала Бажанова, 28
 • Українська
 • Русский
 • Договір купівлі-продажу товарів в інтернет-магазині «Все про Харків»

  ФОП Рубашкін Д.Ю. (м. Харків), який здійснює продаж товарів через інтернет-магазин «Все про Харків» (https://vseprokharkov.com.ua/) (далі – Продавець), з одного боку, і замовник товарів через інтернет-магазин «Все про Харків» (далі – Покупець), з іншої сторони, уклали цей Договір про наступне:
  цей Договір є публічною офертою і містить всі істотні умови організації купівлі-продажу дистанційним способом (тобто через інтернет-магазин).

  1. Предмет договору
  1.1. За цим Договором Продавець зобов’язується передати у власність Покупця обрані Покупцем в інтернет-магазині «Все про Харків» товари, а Покупець – оплатити товари відповідно до умов цього Договору.
  1.2. Цей Договір регулює купівлю-продаж в інтернет-магазині, в тому числі:
  а) добровільний вибір Покупцем товарів в інтернет-магазині;
  б) самостійне оформлення Покупцем замовлення в інтернет-магазині;
  в) оплату Покупцем замовлення, оформленого в інтернет-магазині;
  г) виконання та передачу замовлення Покупцеві у власність на умовах цього Договору.

  2. Порядок оформлення замовлення
  2.1. Покупець самостійно оформляє замовлення в інтернет-магазині.
  2.2. Після отримання замовлення менеджер інтернет-магазину зв’язується будь-якими відомими доступними способами з Покупцем для підтвердження і уточнення часу і вартості доставки.
  2.3. Продавець відправляє Покупцеві на електронну адресу повідомлення, що сповіщає про те, що замовлення потрапило в базу замовлень інтернет-магазину:
  – якщо Покупець оформив замовлення до 12:00, замовлення обробляється в цей же день;
  – якщо Покупець оформив замовлення після 12:00, замовлення буде оброблено наступного дня. Всі замовлення обробляються в робочі дні.
  2.4. Коригування замовлення
  2.4.1. У разі відсутності будь-якого товару менеджер зв’язується з Покупцем за допомогою телефонного зв’язку. Якщо менеджер не може додзвонитися Покупцеві (зайнята телефонна лінія, неправильний номер телефону, немає зв’язку та інш.), менеджер відправляє Покупцеві повідомлення електронною поштою з пропозицією замінити товар.
  2.4.2. При обробці замовлення менеджер інтернет-магазину не має права вносити зміни до переліку замовлених товарів та ціни без узгодження з Покупцем.

  3. Оплата і доставка товару
  3.1. Повна вартість замовлення складається з вартості товару в інтернет-магазині і вартості доставки.
  3.2. Вартість доставки в інтернет-магазині не зазначена і залежить від діючих тарифів організації, яка здійснює доставку.
  3.3. Оплата і доставка замовленого товару Покупцеві здійснюються відповідно до Умов доставки і оплати, зазначеними на сайті за посиланням https://vseprokharkov.com.ua/shop_content.php?coID=1, протягом трьох робочих днів з дати оформлення замовлення.
  3.4. Всі питання по вартості, наявності та порядку оплати товару в інтернет-магазині Покупець може задати:
  а) зателефонувавши за номером: +38-067-577-38-99
  б) написавши на електронну адресу: aleks@goldenpages.ua
  3.5. Доставка по Україні здійснюється поштовими службами «Нова пошта» і «Укрпошта».
  3.5.1. Покупець зобов’язується прийняти товар за вказаною в замовленні адресою у встановлений час або передоручити прийом замовлення довіреній особі. Якщо за вказаною адресою замовлення не було прийняте через відсутність Покупця або довіреної особи, а також документів (паспорта, довіреності), транспортні витрати будуть включені у вартість цього або наступного замовлення.
  3.6. Скасування замовлення
  3.6.1. Покупець має право скасувати замовлення в будь-який момент, у тому числі коли товар вже доставлений, однак Покупець зобов’язаний попередити Продавця про скасування замовлення по можливості в найкоротші терміни по телефону або e-mail, зазначеним в п. 3.4. цієї угоди.
  3.6.2. Якщо Покупець скасовує замовлення після його доставки, то він зобов’язаний компенсувати витрати з доставки товару.
  3.6.3. Покупцеві, який здійснив попередню оплату замовлення, але не отримав його у встановлений час зі своєї вини або необґрунтовано відмовився від отримання замовлення при його доставці додому або в офіс, повертаються кошти в сумі вартості товару за винятком витрат на доставку.
  3.6.4. Покупець погоджується з тим, що Продавець має право відмовити в прийнятті замовлення від Покупця, який неодноразово (два і більше разів) скасував замовлення в момент доставки, а також змінював склад замовлення під час доставки та/або вже після здійснення продажу.

  4. Обмін товару
  4.1. Згідно з Наказом від 11 березня 2004 № 98 Міністерства Економіки України “Правила роздрібної торгівлі непродовольчими товарами …”, куплений товар (друкована, сувенірна продукція) належної якості, поверненню і обміну не підлягає.
  4.2. У разі наявності типографського браку (помилки, невірно вшиті зошити, ненадруковані сторінки і т.і.) або бракованих сувенірів (відколи, тріщини, вм’ятини і т.і.) товар підлягає безкоштовній заміні на ідентичний.
  Термін зберігання замовлень в пункті самовивозу становить 14 днів. Після закінчення цього терміну незатребувані замовлення розформовується. Неякісну продукцію можливо повернути в інтернет-магазин протягом 5 днів або відправити кур’єрською службою (за рахунок Продавця) на адресу Продавця. Ми обов’язково замінимо товар. Якщо в момент повернення, товару не буде в наявності – повернемо гроші або, за Вашим бажанням, запропонуємо аналогічну продукцію

  5. Характеристики товарів
  5.1. Інтернет-магазин «Все про Харків» прагне надавати на сайті дійсні зображення товарів, та повну інформацію про товари, але при цьому визнає, що можливі розбіжності реальних і представлених на сайті характеристик, оскільки виробники залишають за собою право змінювати ці характеристики без попереднього повідомлення. Покупець має право відмовитися купувати товар при виявленні невідповідності.

  6. Відповідальність
  6.1. За неналежне виконання зобов’язань за цим договором Покупець і Продавець несуть відповідальність, передбачену чинним законодавством.
  6.2. При виникненні спору між Покупцем і Продавцем і неможливістю його розв’язання за взаємною згодою спір передається на розгляд відповідного суду.
  6.3. Повідомляючи Продавцю свій e-mail та/або номер телефону, Покупець дає згоду на використання зазначених засобів зв’язку Продавцем, а також третіми особами, що залучаються ним з метою виконання зобов’язань перед Відвідувачами сайту/Користувачами/Покупцями, здійснення розсилок рекламного та інформаційного характеру, що містять інформацію про знижки , майбутніх і діючих акціях та інших заходах Продавця, про передачу замовлення в доставку, а також іншу інформацію, безпосередньо пов’язану з виконанням зобов’язань Покупцем в рамка даного Договору.

  7. Графік роботи
  7.1. Графік роботи інтернет-магазину:
  пн. – пт .: з 9:00 до 18:00;
  сб – с 10:00 до 15:00
  нд .: вихідний.

  8. Дія цього Договору
  8.1. Цей Договір є Договором приєднання і вступає в силу з моменту приєднання до цього Договору і прийняття його умов Покупцем шляхом натискання кнопки «Подтверждение»/«Оплатить» в розділі «Подтверждение заказа» та діє до повного виконання Покупцем і інтернет-магазином «Все Про Харків» зобов’язань за Договором.